Yangel – Sayarı Davası

Yangel Sayarı Davası

UÇANKUŞ ÖZEL! ŞENAY YANGEL-NURAY SAYARI DAVASINDA ŞENAY YANGEL VE AVUKAT EŞİ YÜKSEL YANGEL İLK KEZ UÇANKUŞ TV’YE KONUŞTU!..
19/06/2015 00:36

Ünlü astrolog Şenay Yangel, www.hurriyetaile.com ve kendisine ait www.astrodeha.com sitelerinde yayınlanan günlük burç yorumlarının birebir aynısını ve birkaç değişiklik yaparak kendi yazmış gibi iktibas eden Nuray Sayarı’ya karşı verdiği hukuk mücadelesine devam ediyor.

Sayarı’yla aralarında 6 dava olan Yangel, avukat eşi Yüksel Yangel’le dün İstanbul Adliyesi 1. Fikri ve Sinai Haklar Mahkemesi’nde hukuk mücadelesi veriyor. Davacı oldukları Nuray Sayarı ise yine duruşmaya katılmadı.15. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin bilirkişi raporuyla kopyalama işlemi yaptığı belgelenen Sayarı’yı avukatları Ayşe Üstünel ve Yağmur Sancar’ın temsil ettiği duruşma yaklaşık 25 dakika sürdü.

Nuray Yangel ve eşi Yüksel Yangel konuyla ilgili ilk kez Çıkışta Uçankuş TV mikrofonuna konuşan Şenay – Yüksel Yangel çifti, “Nuray Sayarı kardeşi Hakan Uman’ı ve 14 yıllık asistanını sorumlu tuttu. Ancak kardeşiyle de mahkemelik, ayrıca anne babası da kendisini evlatlıktan reddetti. Bizim kendisine karşı açtığımız 1 TL’lik maddi ve manevi tazminat davasını kaybetti ama buna rağmen aramızdaki davaların hepsini kazandığını iddia ederek çevresine yanlış bilgi veriyor. Şimdiye kadar bize karşı açtığı hiçbir davayı kazanmış değil. Çırpındıkça batıyor” dedi.

Paylaş

Düşüncelerinizi Yazın